Saletyńskie Spotkanie Młodych to pierwszy z etapów realizowanych w ramach projektu Akademii Młodych Liderów 360° – Budowanie Mostów. Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-9 lipca w Dębowcu. Hasło tegorocznego spotkania brzmi: „Wybrani -Posłani”. W programie znajdą się konferencje, modlitwa, koncerty oraz spotkania w grupach – będzie to czas budowania relacji i wiary.
W czasie tegorocznego spotkania uczestnicy będą odkrywać prawdę o tym, że każdy z nas jest wybrany przez Boga i zaproszony do życia we wspólnocie Kościoła. To również okazja, by spojrzeć na swoje talenty, powołanie i miejsce służby z nową odwagą oraz nauczyć się przełamywać lęk przed podejmowaniem wyzwań.
Wśród gości będą z nami Wyrwani z Niewoli – Jacek „Heres” Zajkowski i Piotr Zalewski, którzy podzielą się swoim świadectwem oraz poprowadzą koncert; Agnieszka i Jacek Stopyrowie – psycholodzy, którzy opowiedzą o służbie w Kościele i przełamywaniu własnych ograniczeń. Konferencję o modlitwie poprowadzą ks. Tomasz Sienicki oraz ks. Maciej Wilczek MS. Kolejnych gości będziemy ogłaszać już wkrótce.
Rekrutacja rozpoczyna się 8 czerwca i będzie odbywać się drogą elektroniczną na stornie wydarzenia.

