IMG_20240525_114422

Targi Rzeszowskich Organizacji

II Edycja Targów Rzeszowskich Organizacji.

25 maja nasza organizacja wzięła udział w II edycji Targów Rzeszowskich Organizacji, które odbyły się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Pro Carpathia. W spotkaniu wzięło udział 44 organizacje w tym stowarzyszenia i fundacje, które działają na terenie miasta i pracują na rzecz lokalnej społeczności w różnych dziedzinach. Podczas Targów każda z organizacji zaprezentowała swoje działania, misje i projekty.

Zostało przygotowane również stoisko dla każdej z organizacji, na którym można było uzyskać szczegółowe informacje i porozmawiać z ich przedstawicielami. Targi stały się idealną przestrzenią do promowania lokalnych inicjatyw, poznania innych organizacji, nawiązania nowych znajomości oraz podzielenia się swoimi doświadczeniami.

Zdjęcia: Stowarzyszenie na Rzesz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia”.

Comments are closed.